ANASAYFA
KURUMSAL BİLGİLER
SİTEMİZ HAKKINDA
BİLGİ SERVİSLERİ
İLETİŞİM VE ULAŞIM
Kaya Millennium İş Merkezi www.kayamillennium.com
ÜYE EKRANI
Şifre hatırlatma

HAKKIMIZDA

Yeriniz İş Dünyasının Merkezi..
Kaya Millennium, Ticaret hayatına yön veren ve hızlı gelişen 3. bölgede, bulunduğu konum itibariyle prestijli bir işyeri sahibi olmak anlamını taşıyor.

A+ standartlarında bir iş merkezinde, prestijli çalışma olanakları sunan Kaya Millennium İş Merkezi, İstanbul'un ticaret hayatına yön veren ve hızla gelişen bölgesi Beylikdüzü'nde bulunuyor.

Neden Beylikdüzü?
Modern kentleşme, Dinamik ve artan nüfus, Gelişmekte olan sanayi, Okul ve Üniversitelerin varlığı, Fuar merkezi ve Otellerin yoğunluğu. E5 Karayoluna 2 yönlü direk giriş çıkışı bulunan Kaya Millennium, TEM Otoyoluna da 5 dakika mesafededir.

Kaya Millennium İş Merkezi 34.425m² kapalı alan üzerinde, merkezi klimadan, akıllı asansörlere; kapalı devre güvenlik sistemine kadar, çağdaş mimari ve alt yapının tüm olanaklarıyla, iş hayatınıza keyif katacak detaylara sahip. Oturmuş sistemi ve işleyen yapısıyla, hemen yerleşebileceğiniz iş yerlerine; uygun kredi koşullarıyla klayca sahi olacaksınız.

Kazançlı bir yatırım için benzersiz bir fırsat olarak öne çıkan Kaya Millennium İş Merkezi, Kaya Holding güvencesiyle iş yaşamında prestije dönüyor.

Kapasite?
34.425m² kapalı alan, 10.450 m² kiralanabilir alan, yaklaşık 70 dükkan kapasitesi, 70 araçlık açık otopark, 220 araçlık kapalı otopark, 10.680 m² alanda 10 ve 13 katlı 2 iş kulesi.

Online Ziyaretçi : 11 | Kaya Millennium © 2011 -  yonetim@kayamillennium.com | Site Yönetici Paneli

Bu web sitesi Türk Ticaret Kanunu Yasalarına uygun olarak tasarlanmıştır.

RednaWorld